A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Filename: models/Content_model.php

Line Number: 390

Backtrace:

File: /usr/www/users/uainte/__cocukgelisimi.com/application/models/Content_model.php
Line: 390
Function: _error_handler

File: /usr/www/users/uainte/__cocukgelisimi.com/application/controllers/Page.php
Line: 66
Function: mostread

File: /usr/www/users/uainte/__cocukgelisimi.com/index.php
Line: 307
Function: require_once

Gizlilik - Hamile, bebek, çocuk hakkında herşey

Henüz üye olmadınız mı ?
Üye olmak için tıklayınız

Çocuk Gelişimi

HAFTA HAFTA / AY AY BEBEK GELİŞİMİ
  • Hafta Hafta Hamilelik
  • Ay Ay Bebek Gelişimi

Gizlilik Politikası

1. www.cocukgelisimi.com alan adının ve web sitesinin tüm hakları Cocukgelisimi.com'a aittir.

2. Cocukgelisimi.com, istatiki amaçla ve gerektiğinde hukuki amaçla kullanmak üzere kullanıcıların IP adreslerini tespit etmektedir. Bu IP adreslerini oturum bazında tespit edip, veritabanında saklamaktadır. Cocukgelisimi.com, IP adreslerini sınırlı kalmamak kaydıyla demografik, istatiki ve pazarlama gibi amaçlar için kullanabilir. Kullanıcılar, Cocukgelisimi.com’u IP adreslerini tespit etmesi ve bu adresleri -kişisel bilgileri ifşa etmeksizin- dilediği gibi kullanmasından ötürü hiç bir şekilde dava etmeyeceğini ve hak talep etmeyeceğini beyan ve taahhüt eder.

3. Üyelik, mesajlaşma, formlar, anketler ve diğer şekillerde elde ettiği bir takım kişisel bilgileri Cocukgelisimi.com dilediği gibi kullanmakta serbesttir. Cocukgelisimi.com bu bilgileri, işbu gizlilik politikası belgesinin 6. Maddesi kapsamında, üyenin gerçek kimliği ve kişisel bilgileri açığa çıkmaksızın, işbirliği içinde bulunduğu kişiler tarafından / vasıtasıyla doğrudan veya dolaylı olarak her türlü şekilde kullanabilir.

4. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilecektir. Cocukgelisimi.com tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Cocukgelisimi.com Web sitesi üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Cocukgelisimi.com ve işbirliği yaptığı kişi ya da kurumlar tarafından, Cocukgelisimi.com’un üyeleri ve müşterileri ile yaptığı sözleşmeler ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, kullanıcının kimliği ifşa edilmeksizin çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veritabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilecektir.

5. Cocukgelisimi.com, www.cocukgelisimi.comüzerinden başka sitelere link verebilir. Bu linklerden erişilen sitelere verilen bilgilerden dolayı Cocukgelisimi.com herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Erişilen bu sitelerden (sınırlı olmamak kaydı ile) yapılacak alışverişlerden doğacak her türlü zararlardan Cocukgelisimi.com sorumlu değildir ve kullanıcı bu linklere eriştiğinde sorumluluğun kendinde olduğunu kabul ve beyan eder.

6. Kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-mail adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır. Cocukgelisimi.com, işbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerden herhangi birini Cocukgelisimi.com’un işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

7. Aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda Cocukgelisimi.com, işbu “Gizlilik Politikası” hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere; a. Yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. gibi hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının; b. Cocukgelisimi.com’un üyeleri ve müşterileri ile yaptığı sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulmasının; c. Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesinin ve d. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi verilmesinin gerekli olduğu hallerdir.

8. Cocukgelisimi.com, kişisel bilgileri gizli tutmak için tüm tedbirleri almaya taahhüt etmektedir. Cocukgelisimi.com’ un gerekli önlemleri almasına rağmen Web Sitesine yapılan her türlü şirket içi veya dışı saldırı sonucu kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü şahısların eline geçmesi durumunda Cocukgelisimi.com’un herhangi bir sorumluluğu bulunmayacaktır. Kullanıcı bu zararlardan Cocukgelisimi.com’ u sorumlu tutmayacağını kabul ve beyan eder.

9. Cocukgelisimi.com, işbu “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman Web Sitesi’nde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Cocukgelisimi.com’ un değişiklik yaptığı “Gizlilik Politikası” hükümleri Web Sitesi’nde yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.